Travestilerin Sex Anlayışı

Travestilerin sex anlayışı denilince akıllara ilk gelen şey tabiki klasik sex’den ibarettir. Ama durum hiçde görüldüğü gibi kolay olmaması ile birlikte travestiler ile sex bambaşkadır.

travestilerin sex anlayışı

İstanbul travesti denilince akıllarda kalan en önemli şey tabiki o travestilerin doyumsuz ve çılğın sex’leri. Sex kimileri için sadece bir anlık zevk ve şehvet gibi olsada travestiler için bu o kadar basit birşey deildir. Bir bedenin başka bir beden ile ruh dilinin konuşmasıdır aynı zamanda sex. Çoğu insan sex’i sex olsun diye sadece iş olsun diye yapar ama travestiler için bu böyle değildir travestiler sex’i kendilerini benimsedikleri gibi  bir sevğili bir eş gibi yapmaktadırlar. İş alanları sex bile olsa travestiler için asla sıradan birşey değildir sex.

İnsanlar yıllardır bastırdığı arzularını salıvermeye çok yakın. Binlerce yıldır bastırılmış şekilde var olan seksin çok cinsiyetli yönü, tarihin gizemli derinliklerinden baş veriyor. Sex’in tarihi neredeyse yüzyılları aşan ve bütünleşmiş bir boyuta sahip hatta yıllardır bir çok deneyim ve yeni sex anlayışına dair pozisyon ve fantazileri barındıran insanlığın en önemli aktivitelerinden biridir.

Özellikle İstanbul travestileri sex alanında oldukça profosyonel ve doyumsuzdur. Sex’de en önemli faktör olan partnerinizi en iyi şekilde kıvama getirmek ve doyurmak olduğunu bilen İstanbul travesti kafilesi sex’i sadece bir iş değil aynı zamanda hayatın bir parçası ve bütün arzularını partnerlerine tattırmak için kendilerini bu işe adamış kişilerdir. Onlar için ön planda olan şey partnerine saygı, ve bir sevgili kıvamında hayatlarının en güzel anını yaşatmaktır ve yaşatırlarda bunun çeşitli örneklerini bizzat sizler yaşamışınızdır ve dedikletimizi onaylayacaksınızdır.

İstanbul travestileri ile sex yapmamış ve kafalarından en büyük sorun olan? Acaba bana uyğun bir sex partneri varmıdır sorusunun en güzel cevabı tabiki vardır sizin için birbirinden özel ve güzel sizleri sex’e doyuracak ve memnun edecek travesti partnerler tabiki İstanbul’da yaşamaktadır onlar için sex sadece sex değil bir yaşam biçimidir. Kendinizi ödüllendirmek ve muhteşem bir gece yaşamak için doğru adresi İstanbul travestileri bunu aklınızdan çıkarmayın.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir